Charter management

CHCETE VLASTNIT JACHTU A JEŠTĚ JI NECHAT VYDĚLÁVAT?

Zajistíme umístění Vaší vlastní lodi do flotily ověřené charterové společnosti. Tímto přenecháte veškeré starosti s jejím provozem zkušenému personálu. Loď budete mít pro sebe k dispozici ve Vámi stanovených termínech, nebo kdykoli, když není pronajata. V době kdy je loď nevyužita se dále půjčuje klientům prostřednictvím prověřené sítě obchodních partnerů.

 

Marina Dalmacija Sukošan

Charterová agentura provádí celoroční servisní práce, kotvení, jarní nátěry, zimní prohlídky atd. Zisk ze všech pronájmů lodě se pak po odečtení ročních nákladů a provize převede na Váš účet, obvykle v několika zálohách a ročním vyúčtování.

První program je charter management v profitu 35/65. To znamená, že 35% dostává charterová společnost, která jachtu pronajímá a 65% majitel lodi. Na tento program máme zpracovaná data a kalkulace, které v případě zájmu rádi pošleme pro určitý model jachty.

Existuje také možnost pevného, garantovaného zisku z pronájmu, který se dá smluvně ujednat ve výši 8 – 10 % ročně, který se počítá z pořizovací ceny lodě. Z těchto výnosů lze financovat leasingové splátky, takže si můžete vlastní loď pořídit i v případě, že máte k dispozici jen část finančních prostředků na akontaci.

 


KOMU JE TENTO PROGRAM URČEN?

Eden Island Marine – Seychely

Vám všem, kteří už máte nebo toužíte mít vlastní jachtu a zároveň chcete aby si sama vydělávala na pokrytí nákladů a chcete pouze investovat s garantovaným výnosem. V dnešní podivné době je poptávka na koupi jachty a program daleko vyšší a to i z důvodu toho, že na vlastní jachtu vás přes hranice musí pustit a vy můžete užívat moře a dovolené bez omezení. Kde jinde se cítit bezpečněji než na vlastní jachtě, daleko od lidí a přeplněných hotelů.

 

Jako generální importéři Bali Catamarans a Elan Yachts pro Čr a Sr vám rádi pomůžeme:

 • s výběrem vhodné prověřené společnosti
 • s financováním
 • s daňovou a právní problematikou
 • s výběrem vhodného modelu jachty dle vašich potřeb
 • s koupí a objednáním lodi
 • s pojištěním
 • s výběrem vhodného domovského přístavu
 • s vytížením a charterem lodi
 • zajistíme notářem ověřené překlady všech smluv (kupní smlouva, smlouva o financování, smlouva o pronájmu dalším osobám, smlouva o správě svěřené věci atd.)
 • zajistíme převoz Vaší lodi z místa koupě až na místo kotvení
 • zajistíme testovací a předváděcí jízdy s veškerým servisem, se zadáním do výroby a případnou prohlídkou a exkurzí, kde se Vaše jachta bude stavět

 

 

KDE KOTVÍME NAŠE LODĚ?

 

Marina Frapa Rogoznica

Naše katamarány BALI jsou nyní v CHORVATSKU – Marina Dalmácija Sukošan. Tam se nacházejí v prvním programu charter managementu modely BALI 4.6 a BALI 4.8. Další katamarán BALI 4.3  kotví na SEYCHELÁCHEDEN ISLAND MARINA. Náš program je vymyšlen tak, aby katamarány pracovaly přes letní sezonu v Chorvatsku a v zimní sezoně na Seychelách. Tímto se podstatně pokrátí jejich splácení a zvýší meziroční výnos.

 

Pro zájemce o tento program rádi pošleme informace a kalkulace charter managementu na e-mail. Proto nás neváhejte kontaktovat : marten@yachtmarten.com, +420 608 400 254 nebo karel.board@gmail.com, tel: +420 603 203 126