Kdo jsme a co děláme

Firma M & K Yacht Consulting s.r.o. se již bezmála 16 let zabývá komplexními službami pro jachtaře, námořníky, přátele lodí, vod, moří a oceánů. Provozuje mezinárodní kapitánskou školu www.yacht-school.com, kde lze získat různé typy průkazů a licencí, dále řídí společnost www.yachtmarten.com zprostředkovává pronájem lodí po celém světě, pravidelně organizuje letní skupinové plavby www.kid-sailing.com pro rodiny s dětmi a mezinárodní regaty http://charter.yachtmarten.com/yacht-marten-cup,  pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet soutěžního ducha. Společnost M & K Yacht Consulting s.r.o. vybavuje jachtaře literaturou i kvalitním a funkčním oblečením SLAM, protože je výhradním prodejcem pro ČR a SR.

Divize prodeje lodí nabízí pořízení sportovních plachetnic ELAN YACHTS a nadčasových katamaránů BALI-CATAMARANS pro soukromé účely v majitelských verzích, nebo plachetnice ELAN YACHTS a BALI CATAMARANS jako investici ve verzích pro charter-management.

Všechny modelové řady najdete na stránkách www.yachtmarten.com/elan nebo www.bali-catamarans.cz

 

 

Společnost M & K Yacht Consulting s.r.o.   je výhradním zástupcem v prodeji BALI CATAMARANS a ELAN YACHTS pro Českou a Slovenskou republiku. Již nyní můžete vyzkoušet testovací katamarány BALI ve verzích BALI 4.3, BALI 4.6 a BALI 4.8 , které jsou umístěny v nejkrásnější jachtařské destinaci na SEYCHELÁCH. Těšíme se na Váš zájem a jsme připraveni udělat Vám nabídku na míru, seznámíme Vás s programem charter- managementu a zodpovíme i mnoho jiných otázek z oblasti námořního jachtingu. Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty